Adásztevel / Ungarischtewel
Adony/Adam
Ágfalva / Agendorf
Ajka/Ajke
Aldebrő
Almamellék / Homeli
Almáskamarás/Almasch
Alsószölnök / Unterzemming
Aparhant
Aranyosgadány
Babarc / Bawaz
Bácsalmás / Almasch
Bácsbokod / Wikitsch
Bácsborsód / Borschod
Baj/Woj
Baja / Frankenstadt
Bakonyjákó / Jaka
Bakonykoppány / Koppan
Bakonynána / Nana
Bakonyoszlop / Oβlop
Bakonypölöske / Peretschke
Bakonysárkány
Bakonyszentiván / St.Iwan
Bakonyszűcs / Sitsch
Balatoncsicsó / Tschitschau
Balinka/Balingen
Balmazújváros
Bánd / Band
Bár / Baar
Barcs
Bátaszék
Béb / Wieb
Békés/Bekesch
Békéscsaba/Tschabe
Berhida
Berkenye / Berkina
Berkesd
Bezedek
Bezi / Besi
Biatorbágy / Wiehall – Kleinturwall
Bicske/Witschke
Bikal
Birján
Boldogasszonyfa / Boldigaß
Bóly / Bohl
Bonyhád
Bonyhádvarasd
Bonnya
Borjád / Burjad
Budajenő / Jenei
Budakalász / Kalasch
Budakeszi / Wudigess
Budaörs / Wudersch
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda/ Budapest Hauptstadt XI. Bezirk Neuofen
Budapest Főváros XVII.kerület, Hauptstadt Budapest 17. Bezirk
Budapest I. Bezirk
Budapest II Kerület/2.Bezirk Budapest
Budapest III. került Óbuda-Békásmegyer/Altofen-Krottendorf
Budapest IV.kerület/ Vierten Bezirk Neupest
Budapest IX. / Budapest IX. Bezirk
Budapest V. Bezirk
Budapest VI. kerület Terézváros/Theresienstadt
Budapest VII. kerület Erzsébetvárosi Német Nemzetiségi Önkormányzat / Deutsche Nationalitätenselbstverwaltung Elisabethstadt
Budapest VIII. kerület Josefstadt/Józsefváros
Budapest X. ker. Kőbánya
Budapest XII. kerület Hegyvidék
Budapest XIII. kerület
Budapest XIV. kerület
Budapest XIX. Kerület Kispest/Kleinpesth
Budapest XX. Kerület – Pesterzsébet / XX. Bezirk-Pesthelisabeth
Budapest XV. kerület
Budapest XVI. Bezirk
Budapest XVIII.kerület/XVIII. Bezirk
Budapest XXI. Kerület
Budapest XXII. Ker. Budafok-Tétény Önkormányzata
Budapest XXIII. Soroksár/ Schorokschar
Bükkösd / Wikisch
Ceglédbercel / Berzel
Cikó
Császártöltés / Tschasatet
Csátalja / Tschatali
Csehbánya / Böhmischhütten
Csikéria / Tschikri
Csikóstőttős
Csobánka / Tschowanka
Csolnok / Tscholnok
Csömör / Tschemer
Dág, Daag
Debrecen
Diósberény
Diósd / Orasch
Dombóvár
Dorog
Döbrököz
Döbrönte / Dewrenten
Dunabogdány / Bogdan
Dunafalva / Donaudorf
Dunaharaszti / Harast
Dunakeszi
Dunaszekcső / Seetsch
Dunaszentmiklós/Niklo
Dunavarsány
Dusnok
Ecseny / Etsching
Eger / Erlau
Egyházaskozár / Kosart
Elek
Érd / Hanselbeck
Erdősmecske / Metschge
Érsekcsanád
Erzsébet
Esztergom/Gran
Etyek/Edeck
Farkasgyepű / Wirtshäus’l
Fazekasbod / Boden
Feked
Felsőnána
Felsőszentiván / Obersanktiwan
Fertőd / Esterhas
Fertőrákos / Kroisbach
Fűzvölgy / Freiwies
Galgagyörk
Ganna
Gánt/Ganth
Gara / Gara
Gávavencsellő
Geresdlak / Gereschlak
Gödöllő / Gedelle
Gödre
Görcsöny
Görcsönydoboka / Ketsching
Gyermely
Gyód / Jood
Gyomaendrőd/Gyoma
Gyönk
Győr / Raab
Györköny
Győrsövényház / Plankenhausen
Gyula/Jula
Hajdúszoboszló
Hajós / Hajosch
Harka / Harkau
Harkány
Hárskút / Lindenbrunn
Harta / Hartau
Hásságy / Haschad
Hegyeshalom / Straßsommerein
Hercegkút
Herend
Hetvehely / Hetfehell
Hidas
Hidegkút/ Hidikut
Himesháza / Nimesch
Hódmezővásárhely
Hosszúhetény
Hosszúvölgy / Langwies
Hőgyész
Igal
Iklad
Ináncs
Isztimér/Ißzimmer
Ivánbattyán / Iwan
Ivándárda
Jánossomorja / St. Johann
Kakasd
Kalocsa
Kápolna
Kaposfő / Somajom
Kaposvár
Kaposszekcső
Kátoly
Katymár / Katschmar
Kazincbarcika
Kecel
Kecskéd/Kätschka
Kecskemét
Kerecsend
Kerepes / Kerepesch
Keszőhidegkút
Keszü
Kétegyháza
Kimle / Kimling
Kisdorog
Kisjakabfalva / Jackfall
Kiskassa
Kiskőrös
Kislőd / Kischludt
Kismányok
Kismaros / Kleinmarosch
Kisnyárád
Kisvejke
Kiszsidány / Roggendorf
Kocsola
Komló
Kompolt
Kozármisleny
Kölked
Környe/Kirne
Kőszeg / Güns
Kunbaja / Kumbai
Kup
Kurd
Lad
Lánycsók
Leányvár / Leinwar
Lébény / Leiden
Lengyel
Levél / Kaltenstein
Lippó
Liptód / Litowr
Lokut / Lókút
Mágocs
Magyarbóly
Magyaregregy
Magyarhertelend
Magyarpolány / Polan
Magyarszék
Magyarszentmiklós / St. Niklo
Majs
Mány/Maan
Maráza
Máriahalom /Kirwa
Máriakálnok / Mariagahling
Máriakéménd
Márkó / Marka
Márok
Mátészalka
Máza / Mase
Mecseknádasd / Nadasch
Mérk
Mezőberény/Berin
Mezőfalva/Herzogendorf
Mindszentgodisa / Gudischar
Miske
Miskolc
Mohács / Mohatsch
Mór/Moor
Mórágy
Mosonmagyaróvár / Wieselburg – Ungarisch Altenburg
Nagybörzsöny / Deutschpilsen
Nagybudmér
Nagyesztergár / Groβestergai
Nagyhajmás
Nagykanizsa / Großkanischa
Nagykovácsi / Kowatsch
Nagykozár
Nagymányok
Nagymarosch / Großmarosch
Nagynyárád / Großnaarad
Nagypall
Nagytevel / Deutschtewel
Nagyvázsony / Groβwaschon
Napkor
Nemesnádudvar / Nadwar
Németbánya / Deutschhütten
Németkér
Nyergesújfalu/ Neudorf
Nyíregyháza
Óbánya / Altglashütte
Ófalu / Ohfala
Olasz / Ahlaß
Olaszfalu / Olasflu
Orosháza
Ózd
Őcsény
Őcsény
Paks
Palkonya / Palkan
Palotabozsok / Boschok
Pápa / Papa
Pápakovácsi / Kowatschi
Pápateszér
Pári
Páty / Pad
Pécs / Fünfkirchen
Pécsdevecser / Dewetsch
Pécsvárad / Petschwar
Pénzesgyőr / Pinzeskut
Perbál / Perwal
Pereked
Péteri
Pilicsaba / Tschawa
Pilisborosjenő / Weindorf
Pilisvörösvár / Werischwar
Pilisszentiván / Sanktiwan bei Ofen
Pilisszentkereszt / Heligenkreuz
Pócsa / Bootsch
Pogány / Pogan
Pomáz / Paumasch
Pornóapáti / Pernau
Porva / Porwa
Pula
Pußtavam/ Pusztavám
Rácalmás / Razalmasch
Ráckeve / Raitzenmarkt
Rajka / Ragendorf
Rakamaz
Rátka
Romonya
Rönök / Radling
Rudabánya
Sajószentpéter
Sárisáp/Sarisap
Sárok
Sárospatak
Sásd
Sátoraljaújhely
Siklós
Sióagárd
Soltvadkert
Solymár / Schaumar
Somberek / Schomberg
Sopron / Ödenburg
Süttő
Szágy
Szajk / Seik
Szakadát
Szalatnak / Salack
Szálka
Szár / Saar
Szárazd
Szászvár / Saswar
Szava
Szebény
Szederkény / Surgetin
Szeged / Segedin
Székelyszabar / Sawer
Székesfehérvár/Stuhlweißenburg
Szekszárd
Szendehely / Sende
Szendrő
Szentjakabfa / Jakepfa
Szentlászló / Senglasl
Szentlőrinc
Szepetnek / Sepetnek
Szerencs
Szigetbecse / Wetsch
Szigetcsép / Tschip
Szigetszentmárton / Sankt – Martin
Szigetszentmiklós / Niglo
Szigetújfalu / Ujfluch
Szigetvár
Szilágy
Szombathely / Steinamanger
Szomód/Sammet
Szomor/ Somor
Szulok / Sulk
Szűr / Sier
Tagyon
Taksony / Taks
Tamási
Tapolca / Topolz
Tarján / Tarian
Tát / Taath
Tata/Totis
Tatabánya
Teklafalu / Tekladorf
Tevel
Tiszaeszlár
Tiszanagyfalu
Tolna
Tormás
Tótvázsony / Totwaschon
Tököl / Teckele
Törökbálint / Gorssturwall
Töttös / Tiedisch
Udvar
Ugod
Újbarok / Neudörfl
Újhartyán / Hartian
Újpetre / Ratzpetr
Úrkút / Urkut
Üröm / Irm
Vállaj
Váralja
Várdomb
Várgesztes/Gestitz
Városlőd / Waschludt
Varsád
Vaskeresztes / Großdorf
Vaskút / Waschkut
Vasszentmihály / St. Michael
Vecsés / Wetschesch
Véménd / Wemend
Verőce
Vértesacsa/Atscha
Vértesboglár/Boglar
Vértessomló/Schemling
Vértestolna/Tolnau
Veszprém / Wesprim
Veszprémfajsz / Faist
Vésztő
Villány / Willand
Villánykövesd / Gowisch
Visegrád / Plintenburg
Vókány / Wakan
Vöröstó / Werischtul
Zajta
Zalakaros
Zánka / Zanka
Závod
Zebegény / Sebegin
Zengővárkony
Zirc / Sirtz
Zomba
Zsámbék / Schambek